Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > F412R-12LLB
F412R-12LLB
F412R-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt F412R-12LLB ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs F412R-12LLB
Ražotājs Copal Electronics
Apraksts FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(ASV dolāros)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Daļas numurs F412R-12LLB Ražotājs Copal Electronics
Apraksts FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 13447 pcs Datu lapas F412R
Kategorija Ventilatori, termālā vadība Platums 12.20mm
Svars 0.044 lb (19.96g) Sprieguma diapazons 10.2 ~ 13.8VDC
Spriegums - nominālā 12VDC Izbeigšana 2 Wire Leads
Statiskais spiediens 0.047 in H2O (11.8 Pa) Izmērs / Izmēri Square - 41mm L x 41mm H
Sērija F412R RPM 3750 RPM
Jauda (vatos) 480mW Citi vārdi 563-1134
F412R12LLB
Darbības temperatūra 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Troksnis 14.0 dB(A)
Mūžs @ temp. - Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iespējas -
Ventilatora tips Tubeaxial Pašreizējais vērtējums 0.040A