Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > CMF55412R00FHEB
CMF55412R00FHEB
CMF55412R00FHEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt CMF55412R00FHEB ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs CMF55412R00FHEB
Ražotājs Dale / Vishay
Apraksts RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL
(ASV dolāros)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Daļas numurs CMF55412R00FHEB Ražotājs Dale / Vishay
Apraksts RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 354967 pcs Datu lapas CMFxx Series, Industrial
Kategorija Rezistori Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±50ppm/°C Piegādātāja ierīču komplekts Axial
Izmērs / Izmēri 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Sērija CMF
Pretestība 412 Ohms Jauda (vatos) 0.5W, 1/2W