Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > CDR31BP300BFURAJ
CDR31BP300BFURAJ
CDR31BP300BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt CDR31BP300BFURAJ ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs CDR31BP300BFURAJ
Ražotājs Electro-Films (EFI) / Vishay
Apraksts CAP CER 30PF 100V BP 0805
Product parameter
Daļas numurs CDR31BP300BFURAJ Ražotājs Electro-Films (EFI) / Vishay
Apraksts CAP CER 30PF 100V BP 0805 Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 4326 pcs Datu lapas CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija Kondensatori Spriegums - nominālā 100V
Tolerance ±1% Biezums (Maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperatūras koeficients BP Izmērs / Izmēri 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sērija Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Vērtējumi -
Iepakojums Tape & Reel (TR) Iepakojums / lieta 0805 (2012 Metric)
Darbības temperatūra -55°C ~ 125°C Montāžas tips Surface Mount, MLCC
Bojājumu likme R (0.01%) Detalizēts apraksts 30pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Ietilpība 30pF Pieteikumi General Purpose