Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > CDR31BP390BFURAB
CDR31BP390BFURAB
CDR31BP390BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt CDR31BP390BFURAB ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs CDR31BP390BFURAB
Ražotājs Electro-Films (EFI) / Vishay
Apraksts CAP CER 39PF 100V BP 0805
Product parameter
Daļas numurs CDR31BP390BFURAB Ražotājs Electro-Films (EFI) / Vishay
Apraksts CAP CER 39PF 100V BP 0805 Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 4511 pcs Datu lapas CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija Kondensatori Spriegums - nominālā 100V
Tolerance ±1% Biezums (Maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperatūras koeficients BP Izmērs / Izmēri 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sērija Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Vērtējumi -
Iepakojums Bulk Iepakojums / lieta 0805 (2012 Metric)
Darbības temperatūra -55°C ~ 125°C Montāžas tips Surface Mount, MLCC
Bojājumu likme R (0.01%) Detalizēts apraksts 39pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Ietilpība 39pF Pieteikumi General Purpose