Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > CDR32BP471BFURAJ
CDR32BP471BFURAJ
CDR32BP471BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt CDR32BP471BFURAJ ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs CDR32BP471BFURAJ
Ražotājs Electro-Films (EFI) / Vishay
Apraksts CAP CER 470PF 100V BP 1206
Product parameter
Daļas numurs CDR32BP471BFURAJ Ražotājs Electro-Films (EFI) / Vishay
Apraksts CAP CER 470PF 100V BP 1206 Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 4589 pcs Datu lapas CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija Kondensatori Spriegums - nominālā 100V
Tolerance ±1% Biezums (Maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperatūras koeficients BP Izmērs / Izmēri 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sērija Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Vērtējumi -
Iepakojums Tape & Reel (TR) Iepakojums / lieta 1206 (3216 Metric)
Darbības temperatūra -55°C ~ 125°C Montāžas tips Surface Mount, MLCC
Bojājumu likme R (0.01%) Detalizēts apraksts 470pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Ietilpība 470pF Pieteikumi General Purpose