Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > CDR33BP102BFURAJ
CDR33BP102BFURAJ
CDR33BP102BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt CDR33BP102BFURAJ ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs CDR33BP102BFURAJ
Ražotājs Electro-Films (EFI) / Vishay
Apraksts CAP CER 1000PF 100V BP 1210
Product parameter
Daļas numurs CDR33BP102BFURAJ Ražotājs Electro-Films (EFI) / Vishay
Apraksts CAP CER 1000PF 100V BP 1210 Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 5721 pcs Datu lapas CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija Kondensatori Spriegums - nominālā 100V
Tolerance ±1% Biezums (Maks.) 0.049" (1.25mm)
Temperatūras koeficients BP Izmērs / Izmēri 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sērija Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Vērtējumi -
Iepakojums Tape & Reel (TR) Iepakojums / lieta 1210 (3225 Metric)
Darbības temperatūra -55°C ~ 125°C Montāžas tips Surface Mount, MLCC
Bojājumu likme R (0.01%) Detalizēts apraksts 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Ietilpība 1000pF Pieteikumi General Purpose