Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt CDR34BP472BFURAJ ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs CDR34BP472BFURAJ
Ražotājs Electro-Films (EFI) / Vishay
Apraksts CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Product parameter
Daļas numurs CDR34BP472BFURAJ Ražotājs Electro-Films (EFI) / Vishay
Apraksts CAP CER 4700PF 100V BP 1812 Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 5681 pcs Datu lapas CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija Kondensatori Spriegums - nominālā 100V
Tolerance ±1% Biezums (Maks.) 0.059" (1.50mm)
Temperatūras koeficients BP Izmērs / Izmēri 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sērija Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Vērtējumi -
Iepakojums Tape & Reel (TR) Iepakojums / lieta 1812 (4532 Metric)
Darbības temperatūra -55°C ~ 125°C Montāžas tips Surface Mount, MLCC
Bojājumu likme R (0.01%) Detalizēts apraksts 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Ietilpība 4700pF Pieteikumi General Purpose