Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 6SW180MX
6SW180MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt 6SW180MX ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs 6SW180MX
Ražotājs Rubycon
Apraksts CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
(ASV dolāros)
2000 pcs
Product parameter
Daļas numurs 6SW180MX Ražotājs Rubycon
Apraksts CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 97266 pcs Datu lapas SLG, SWZ, SW Series
Kategorija Kondensatori Spriegums - nominālā 6.3V
Tips Polymer Tolerance ±20%
Zemes virsmas zemes lielums - Izmērs / Izmēri 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sērija PC-CON, SW Vērtējumi -
Iepakojums Tape & Reel (TR) Iepakojums / lieta 2917 (7343 Metric)
Darbības temperatūra -55°C ~ 105°C Montāžas tips Surface Mount
Mūžs @ temp. 2000 Hrs @ 105°C Vadošā atstarpe -
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.114" (2.90mm)
ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) 9 mOhm Detalizēts apraksts 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Ietilpība 180µF Pieteikumi General Purpose