Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt RNCF0402BTC412R ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs RNCF0402BTC412R
Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Apraksts RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402
(ASV dolāros)
10000 pcs
Product parameter
Daļas numurs RNCF0402BTC412R Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Apraksts RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402 Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 1525403 pcs Datu lapas Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija Rezistori Tolerance ±0.1%
Temperatūras koeficients ±50ppm/°C Piegādātāja ierīču komplekts 0402
Izmērs / Izmēri 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sērija RNCF
Pretestība 412 Ohms Jauda (vatos) 0.063W, 1/16W
Iepakojums Tape & Reel (TR) Iepakojums / lieta 0402 (1005 Metric)
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C Termināļu skaits 2
Mitruma jutīguma līmenis (MSL) 1 (Unlimited) Ražotāja standarta svina laiks 12 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.014" (0.35mm)
Iespējas Automotive AEC-Q200 Bojājumu likme -
Detalizēts apraksts 412 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sastāvs Thin Film