Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF1206DKE412R
RNCF1206DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt RNCF1206DKE412R ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs RNCF1206DKE412R
Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Apraksts RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
(ASV dolāros)
1000 pcs
Product parameter
Daļas numurs RNCF1206DKE412R Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Apraksts RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 880454 pcs Datu lapas Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija Rezistori Tolerance ±0.5%
Temperatūras koeficients ±25ppm/°C Piegādātāja ierīču komplekts 1206
Izmērs / Izmēri 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Sērija RNCF
Pretestība 412 Ohms Jauda (vatos) 0.25W, 1/4W
Iepakojums Tape & Reel (TR) Iepakojums / lieta 1206 (3216 Metric)
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C Termināļu skaits 2
Mitruma jutīguma līmenis (MSL) 1 (Unlimited) Ražotāja standarta svina laiks 12 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.026" (0.65mm)
Iespējas Automotive AEC-Q200 Bojājumu likme -
Detalizēts apraksts 412 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sastāvs Thin Film