Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF1210DKE412R
RNCF1210DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt RNCF1210DKE412R ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs RNCF1210DKE412R
Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Apraksts RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210
(ASV dolāros)
1000 pcs
Product parameter
Daļas numurs RNCF1210DKE412R Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Apraksts RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210 Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 732886 pcs Datu lapas Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija Rezistori Tolerance ±0.5%
Temperatūras koeficients ±25ppm/°C Piegādātāja ierīču komplekts 1210
Izmērs / Izmēri 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Sērija RNCF
Pretestība 412 Ohms Jauda (vatos) 0.333W, 1/3W
Iepakojums Tape & Reel (TR) Iepakojums / lieta 1210 (3225 Metric)
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C Termināļu skaits 2
Mitruma jutīguma līmenis (MSL) 1 (Unlimited) Ražotāja standarta svina laiks 12 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.026" (0.65mm)
Iespējas Automotive AEC-Q200 Bojājumu likme -
Detalizēts apraksts 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sastāvs Thin Film