Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF2010BTC412R
RNCF2010BTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt RNCF2010BTC412R ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs RNCF2010BTC412R
Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Apraksts RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010
(ASV dolāros)
4000 pcs
Product parameter
Daļas numurs RNCF2010BTC412R Ražotājs Stackpole Electronics, Inc.
Apraksts RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010 Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 408534 pcs Datu lapas Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija Rezistori Tolerance ±0.1%
Temperatūras koeficients ±50ppm/°C Piegādātāja ierīču komplekts 2010
Izmērs / Izmēri 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Sērija RNCF
Pretestība 412 Ohms Jauda (vatos) 0.333W, 1/3W
Iepakojums Tape & Reel (TR) Iepakojums / lieta 2010 (5025 Metric)
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C Termināļu skaits 2
Mitruma jutīguma līmenis (MSL) 1 (Unlimited) Ražotāja standarta svina laiks 12 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.026" (0.65mm)
Iespējas Automotive AEC-Q200 Bojājumu likme -
Detalizēts apraksts 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sastāvs Thin Film