Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > FMP100FTE52-412R
FMP100FTE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt FMP100FTE52-412R ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs FMP100FTE52-412R
Ražotājs Yageo
Apraksts RES MF 1W 1% AXIAL
(ASV dolāros)
5000 pcs
Product parameter
Daļas numurs FMP100FTE52-412R Ražotājs Yageo
Apraksts RES MF 1W 1% AXIAL Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 2466575 pcs Datu lapas FMP Series
Kategorija Rezistori Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±50ppm/°C Piegādātāja ierīču komplekts Axial
Izmērs / Izmēri 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Sērija FMP
Pretestība 412 Ohms Jauda (vatos) 1W
Iepakojums Tape & Box (TB) Iepakojums / lieta Axial
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C Termināļu skaits 2
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant Augstums - sēdvietas (maksimums) -
Iespējas Flame Proof, Safety Detalizēts apraksts 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film