Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > FMP200FBF52-412R
FMP200FBF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt FMP200FBF52-412R ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs FMP200FBF52-412R
Ražotājs Yageo
Apraksts RES MF 2W 1% AXIAL
Product parameter
Daļas numurs FMP200FBF52-412R Ražotājs Yageo
Apraksts RES MF 2W 1% AXIAL Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums 2375154 pcs Datu lapas FMP Series
Kategorija Rezistori Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±100ppm/°C Piegādātāja ierīču komplekts Axial
Izmērs / Izmēri 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Sērija FMP
Pretestība 412 Ohms Jauda (vatos) 2W
Iepakojums Bulk Iepakojums / lieta Axial
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C Termināļu skaits 2
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant Augstums - sēdvietas (maksimums) -
Iespējas Flame Proof, Safety Detalizēts apraksts 412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film