Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt MFP50SBRE52-412R ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs MFP50SBRE52-412R
Ražotājs Yageo
Apraksts RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(ASV dolāros)
5000 pcs
Product parameter
Daļas numurs MFP50SBRE52-412R Ražotājs Yageo
Pieejamais daudzums 666850 pcs Datu lapas MFP Series
Kategorija Rezistori Tolerance ±0.1%
Temperatūras koeficients ±50ppm/°C Piegādātāja ierīču komplekts Axial
Izmērs / Izmēri 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Sērija MFP
Pretestība 412 Ohms Jauda (vatos) 0.5W, 1/2W
Iepakojums Tape & Reel (TR) Iepakojums / lieta Axial
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C Termināļu skaits 2
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant Augstums - sēdvietas (maksimums) -
Iespējas - Detalizēts apraksts 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film