Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAttēli ir paredzēti tikai atsaucei.
Skatiet produkta specifikācijas produkta detaļām.
Pirkt MFR25SFRF52-412R ar pārliecību no Components-World.HK, 1 gada garantija
Pieprasīt cenu
Daļas numurs MFR25SFRF52-412R
Ražotājs Yageo
Apraksts RES MF 1/4W 1% AXIAL
(ASV dolāros)
5000 pcs
Product parameter
Daļas numurs MFR25SFRF52-412R Ražotājs Yageo
Pieejamais daudzums 5895454 pcs Datu lapas MFR Series
Kategorija Rezistori Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±100ppm/°C Piegādātāja ierīču komplekts Axial
Izmērs / Izmēri 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Sērija MFR
Pretestība 412 Ohms Jauda (vatos) 0.25W, 1/4W
Iepakojums Tape & Reel (TR) Iepakojums / lieta Axial
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C Termināļu skaits 2
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant Augstums - sēdvietas (maksimums) -
Iespējas - Detalizēts apraksts 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film